Overzicht tentamens met ondersteuning surveillanten

Hieronder het actuele overzicht van de tentamens waarvoor surveillanten voor zijn ingepland door FlexDelft.

Per week zijn de tentamens weergegeven. Door op het lampje/vergrootglas te klikken krijgt u de details te zien. Ook kunt u een (deel van een) woord intypen in het blokje achter zoeken.

Week: 3 2017
  Code Naam Locatie(s) Datum Starttijd Eindtijd  
17/01/2017 13:30:00 LM3761 Numerical Methods, Modeling and Simulation Techniques - Tentamen LR-Computerzaal 007 17 januari 13:30:00 16:30:00
18/01/2017 18:30:00 CIE4703/CIE4485 Water Treatment deeltoets 2 CT-Instructiezaal 0.96 18 januari 18:30:00 21:30:00
18/01/2017 18:30:00 WI1807TH1 Lineaire Algebra 1 - hertentamen CT-Instructiezaal 2.98,CT-Instructiezaal 2.99,CT-Instructiezaal 3.98 18 januari 18:30:00 20:45:00
18/01/2017 18:30:00 WI1808TH1 WI18018TH Lineaire algebra deel 1 CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 18 januari 18:30:00 20:45:00
19/01/2017 09:00:00 CH3141 Molecular Thermodynamics (MTD) - Hertentamen CT-Instructiezaal 0.96 19 januari 09:00:00 12:00:00
19/01/2017 09:00:00 AE1111-I Exploring Aerospace Engineering - Digital Test E DW-Tentamenzaal 1,IO-PC hall 2 (CTRL),IO-PC hall 1 (ENTER) 19 januari 09:00:00 11:00:00
19/01/2017 13:30:00 MOT1442 Social and Scientific Values - exam part 2 social values TN-Tentamenzaal 4.25 19 januari 13:30:00 15:00:00
19/01/2017 13:30:00 4052STAMEY Statistische Methoden - Tentamen DW-Tentamenzaal 2 19 januari 13:30:00 16:30:00
20/01/2017 09:00:00 WM0324LR Ethiek and Engineering for Aerospace Engineering - Exam DW-Tentamenzaal 2 20 januari 09:00:00 12:00:00
20/01/2017 09:00:00 TW2020 Optimalisering - tentamen TN-Tentamenzaal 4.25 20 januari 09:00:00 12:00:00
20/01/2017 10:45:00 CTB1220-14 Integraal Ontwerpen digitale toets DW-Tentamenzaal 1 20 januari 10:45:00 12:15:00
20/01/2017 13:30:00 TW1010 Wiskundige Structuren - tentamen DW-Tentamenzaal 2 20 januari 13:30:00 16:30:00
20/01/2017 13:30:00 CTB2220-14 Beton & Staalconstructies digitale toets CT-Computerzaal 0.20,DW-Tentamenzaal 1 20 januari 13:30:00 15:00:00
20/01/2017 13:30:00 AES1550-06 Geophysics, special subjects tentamen CT-Instructiezaal 3.98 20 januari 13:30:00 16:30:00
20/01/2017 13:30:00 CIE5802-09 Advanced Transportation Modelling tentamen CT-Instructiezaal 2.98,CT-Instructiezaal 2.99 20 januari 13:30:00 16:30:00
18/01/2017 08:45:00 AE1130-II Dynamics - E Digital Test DW-Tentamenzaal 1,IO-PC hall 3 (SHIFT),IO-PC hall 2 (CTRL),IO-PC hall 1 (ENTER) 18 januari 08:45:00 10:45:00
16/01/2017 13:30:00 EPA1314 Statistical Modelling - exam TBM zaal F 16 januari 13:30:00 16:30:00

 

Week: 4 2017
  Code Naam Locatie(s) Datum Starttijd Eindtijd  
23/01/2017 09:00:00 AE2130-I Aerodynamica I - Resit Sportcent Hall 1 23 januari 09:00:00 12:00:00
23/01/2017 09:00:00 AE4304 Stochastic Aerospace Systems - Exam TN-Tentamenzaal 4.25 23 januari 09:00:00 12:00:00
23/01/2017 09:00:00 IN4390 Quantitative Evaluation of Embedded Systems - exam LR-Collegezaal J 23 januari 09:00:00 12:00:00
23/01/2017 13:30:00 4413CLOSCY Closed loop supply chains - exam LR-Collegezaal J 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 13:30:00 AES1320 Modelling of fluid flow in porous media tentamen CT-Instructiezaal 1.98 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 13:30:00 CTB2110 Vloeistofmechanica tentamen Sportcent Hall 1 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 13:30:00 AE1110-I Introduction to Aerospace Engineering I - Resit TN-Tentamenzaal 4.25 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 13:30:00 AR1A065 Tentamen AR1A065 2C-Zaal 1,2C-Zaal 2 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 13:30:00 AE4238 Aero Engine Technology - Exam LR-Collegezaal E,LR-Collegezaal F 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 13:30:00 CH3372a Soft Matter for Chemical Products (SMP) - Tentamen CT-Instructiezaal 3.98 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 13:30:00 CIE4330 Ports and Waterways 1 tentamen CT-Instructiezaal 0.96 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 13:30:00 WB2630 ADVANCED MECHANICS Advanced Dynamics - T1 Hertentamen DW-Tentamenzaal 1,DW-Tentamenzaal 2 23 januari 13:30:00 16:30:00
23/01/2017 18:30:00 ET4376 Photovoltaic Basics - re-exam CT-Instructiezaal 0.96 23 januari 18:30:00 21:30:00
23/01/2017 18:30:00 EE3331TU Structured Electronic Design - re-exam CT-Instructiezaal 2.98,CT-Instructiezaal 2.99 23 januari 18:30:00 21:30:00
23/01/2017 18:30:00 WI3425TU Monte Carlo Methods - exam CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 23 januari 18:30:00 20:30:00
24/01/2017 09:00:00 WI1421LR Calculus I - Deel A Resit DW-Tentamenzaal 2 24 januari 09:00:00 11:00:00
24/01/2017 09:00:00 CTB1001-16 Analyse module 3 tentamen 2C-Zaal 1,2C-Zaal 2 24 januari 09:00:00 11:00:00
24/01/2017 13:30:00 LM3601 Molecular Biotechnology & Genomics - Tentamen CT-Instructiezaal 2.98 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 SC42025 Filtering & identification Tentamen CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 AE2130-III Aerodynamics II - Exam 2C-Zaal 1,2C-Zaal 2 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 MOT1461 Financial Management - resit LR-Collegezaal J 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 CTB2200 Kansrekening & Statistiek tentamen Sportcent Hall 1 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 EE4585 Semiconductor Device Physics - exam CT-Instructiezaal 3.98,CT-Instructiezaal 3.99 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 IN4191 Security and Cryptography - re-exam CT-Instructiezaal 4.98 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 WI2030WBMT WISKUNDE 3 - Analyse 3 HerTentamen DW-Instructiezaal 2 (150 1verd),DW-Instructiezaal 3 (160 1verd),DW-Instructiezaal 4 (170 1verd),DW-Tentamenzaal 1 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 SEN1131 Institutional Economics for Designing in Socio-technical Systems - digital resit TBM-Computerzaal B 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 CIE4130 Probabilistic Design tentamen DW-Tentamenzaal 2,TN-Tentamenzaal 4.25 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 CIE5131 Fire Safety Design tentamen CT-Instructiezaal 2.02,CT-Instructiezaal 3.02,CT-Instructiezaal 4.02 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 13:30:00 TIL4030-16 Interdisciplinary fundamentals tentamen LR-Collegezaal K 24 januari 13:30:00 16:30:00
24/01/2017 18:30:00 CIE4510/CIE4613 Climate Change Science & Ethics tentamen DW-Tentamenzaal 2 24 januari 18:30:00 21:30:00
24/01/2017 18:30:00 ET3365TU/ET4366SET ET3365TU-D2_ET4366SET Introduction to Electrical Power Engineering part 2 - exam DW-Tentamenzaal 1 24 januari 18:30:00 21:30:00
25/01/2017 09:00:00 AE4302 Avionics and operations - Resit CT-Instructiezaal 0.96 25 januari 09:00:00 12:00:00
25/01/2017 09:00:00 AR1A060 Tentamen AR1A060 herkansing TN-Tentamenzaal 4.25 25 januari 09:00:00 12:00:00
25/01/2017 09:00:00 ME41080 Man-machine systems Tentamen 2C-Zaal 1 25 januari 09:00:00 12:00:00
25/01/2017 13:30:00 4052FYSTRY Fysische Transportverschijnselen - Deeltentamen TN-Tentamenzaal 4.25 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 WI2180LR-I Differential Equations - Resit DW-Tentamenzaal 1 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 AE4870B Re-entry Systems - Resit CT-Instructiezaal 3.98 & CT Instructiezaal 3.99 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 IN4010-12 Artificial Intelligence Techniques exam part 2 LR-Collegezaal J 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 CIE5450 Hydrology of Catchments, Rivers and Deltas tentamen CT-Instructiezaal 1.98 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 CIE5803-09 Railway Traffic Management tentamen CT-Instructiezaal 0.96 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 CIE4353 Continuum Mechanics tentamen DW-Tentamenzaal 2 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 CIE5981 Forms of collaboration in Civil Engineering tentamen CT-Instructiezaal 1.96 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 WB2630 ADVANCED MECHANICS Continuum Mechanics - T2 HerTentamen 2C-Zaal 1,2C-Zaal 2 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 SEN1511/SPM5520 Engineering Optimization and Integrating Renewables in Electricity Markets - resit CT-Instructiezaal 2.99 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 SEN1611/SPM4340IA TBM-SEN1611, SPM4340IA - digital resit IO-PC hall 3 (SHIFT) 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 13:30:00 OE44010 Introduction to Dredging Engineering HerTentamen CT-Instructiezaal 4.98 25 januari 13:30:00 16:30:00
25/01/2017 18:30:00 CTB3360/CIE3410-09 Waterbeheersing, Water Systems Analysis tentamen CT-Computerzaal 0.20 25 januari 18:30:00 21:30:00
25/01/2017 18:30:00 WI1807TH2 Lineaire Algebra 2 - tentamen CT-Instructiezaal 0.96 25 januari 18:30:00 20:45:00
25/01/2017 18:30:00 WI3418TU Principles of Asset Trading - exam CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 25 januari 18:30:00 21:30:00
25/01/2017 18:30:00 SET3013 Renewable Energy - re-exam CT-Instructiezaal 2.99 25 januari 18:30:00 21:30:00
25/01/2017 18:30:00 EE3105TU Sustainable Energy Technologies - exam CT-Instructiezaal 3.98 25 januari 18:30:00 21:30:00
26/01/2017 09:00:00 AE4240 Advanced aircraft design I - Resit CT-Instructiezaal 1.96 26 januari 09:00:00 12:00:00
26/01/2017 09:00:00 MOT1524 Leadership & Technology Management - resit CT-Instructiezaal 1.98 26 januari 09:00:00 12:00:00
26/01/2017 09:00:00 CH3771 Nuclear Chemistry - Tentamen CT-Instructiezaal 2.99 26 januari 09:00:00 12:00:00
26/01/2017 09:00:00 ET4257 Sensor and Actuators - exam 2C-Zaal 2 26 januari 09:00:00 12:00:00
26/01/2017 09:00:00 WI4455 Statistical Inference - exam LR-Collegezaal J 26 januari 09:00:00 12:00:00
26/01/2017 09:00:00 OE44005 Introduction to Offshore Engineering Hertentamen CT-Instructiezaal 4.99 26 januari 09:00:00 12:00:00
26/01/2017 13:30:00 4413RENESY Renewable Energy Systems - exam LR-Collegezaal E,LR-Collegezaal F,LR-Collegezaal G 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 CIE4150 Plastic Analysis of Structures tentamen CT-Instructiezaal 2.98,CT-Instructiezaal 2.99 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 AE1108-I Aerospace Materials - Exam DW-Tentamenzaal 1,DW-Tentamenzaal 2 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 CIE4281 Building structures 2 tentamen CT-Instructiezaal 3.98,CT-Instructiezaal 3.99,CT-Instructiezaal 4.98 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 AE3W02TU Introduction to Wind Energy - Exam part 2 2C-Zaal 1 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 AR0014 Tentamen AR0014 CT-Instructiezaal 4.99 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 LB2022 Chemische Biologie 1 - Tentamen 2C-Zaal 2 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 AP3071 G Advanced Electrodynamics - Tentamen FelS-Instructiezaal 5,FelS-Instructiezaal 6 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 WB2631 PROJECT MECHANICA Advanced Engineering Design Hertentamen TN-Tentamenzaal 4.25 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 MT2430 WEERSTAND, VOORTSTUWING EN AANDRIJVING 2 - T1 Tussentoets herkansing LR-Collegezaal J 26 januari 13:30:00 15:30:00
26/01/2017 13:30:00 ME43010 Materials for Light Weight Constructions Tentamen LR-Collegezaal K 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 13:30:00 ME46085 Mechatronic System Design tent CT-Instructiezaal 0.96,CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 26 januari 13:30:00 16:30:00
26/01/2017 18:30:00 WI1708TH1 WI1708TH1 Analyse 1 - hertentamen CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 26 januari 18:30:00 20:30:00
26/01/2017 18:30:00 EE4C03 Statistical Digital Signal Processing and Modeling - re-exam CT-Instructiezaal 3.98 26 januari 18:30:00 21:30:00
27/01/2017 09:00:00 ET4386 Estimation and Detection - exam CT-Instructiezaal 0.96 27 januari 09:00:00 12:00:00
27/01/2017 09:00:00 TB3365/CIE3365 Inleiding in Waterbehandeling tentamen LR-Collegezaal J,LR-Collegezaal K 27 januari 09:00:00 12:00:00
27/01/2017 09:00:00 AE2135-II Vibrations - Exam DW-Tentamenzaal 1,DW-Tentamenzaal 2 27 januari 09:00:00 12:00:00
27/01/2017 09:00:00 ET4377 Photovoltaic Technologies - exam LR-Collegezaal E,LR-Collegezaal F 27 januari 09:00:00 12:00:00
27/01/2017 09:00:00 AE4ASM108 Experimental Techniques & NDT - Exam 2C-Zaal 2 27 januari 09:00:00 12:00:00
27/01/2017 09:00:00 CTB1110 Constructiemechanica 1 tentamen Sportcent Hall 1 27 januari 09:00:00 12:00:00
27/01/2017 09:00:00 WI3405TU Option Valuation Methods - exam TN-Tentamenzaal 4.25 27 januari 09:00:00 11:00:00
27/01/2017 09:00:00 ME44205 Quantitative Methods for Logistics Tentamen CT-Instructiezaal 2.98,CT-Instructiezaal 3.98,CT-Instructiezaal 3.99 27 januari 09:00:00 12:00:00
27/01/2017 09:00:00 MT44020 Motions & Loading of Structures in Wave Part 1 Tentamen 2C-Zaal 1 27 januari 09:00:00 12:00:00
27/01/2017 13:30:00 LM3741 Fermentation Technology & Environmental Biotechnology - Tentamen CT-Instructiezaal 1.96 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 AE4431/AE4445 Aircraft noise and emissions/Introduction to Aircraft Noise - Exam DW-Instructiezaal 1 (140 1verd),DW-Instructiezaal 2 (150 1verd),DW-Instructiezaal 3 (160 1verd),DW-Instructiezaal 4 (170 1verd) 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 CIE4190 Analysis of Slender Structures tentamen 2C-Zaal 2 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 AE4890-11 Planetary sciences I - Exam FelS-Instructiezaal 5,FelS-Instructiezaal 6,FelS-Instructiezaal 7,FelS-Instructiezaal 8 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 CTB2100 Differentiaalvergelijkingen voor CT tentamen TN-Tentamenzaal 4.25 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 AESB2120/TA2601 Instrumentation & Signals with Matlab toets CT-Instructiezaal 1.98, 27 januari 13:30:00 17:00:00
27/01/2017 13:30:00 EE4C06 Networking - re-exam LR-Collegezaal F,LR-Collegezaal G 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 TW2090 Reële Analyse - tentamen 2C-Zaal 1 27 januari 13:30:00 15:30:00
27/01/2017 13:30:00 WI4227 Discrete Optimisation - exam LR-Collegezaal J 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 CIE4801 Transportation and Spatial Modelling tentamen CT-Instructiezaal 2.98, CT-Instructiezaal 2.99 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 CIE5311 River Dynamics tentamen CT-Instructiezaal 3.99,CT-Instructiezaal 4.98,CT-Instructiezaal 4.99 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 CIE4361 Behaviour of Soils and Rocks tentamen CT-Computerzaal 0.20 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 AES1510 Geologic interpretation of seismic data, incl. prac. tentamen CT-Instructiezaal 2.02,CT-Instructiezaal 3.02,CT-Instructiezaal 4.02 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 WB2541 T1 PROCESS ENGINEERING & THERMODYNAMICS Tentamen DW-Tentamenzaal 1,DW-Tentamenzaal 2,Sportcent Hall 1 27 januari 13:30:00 16:30:00
27/01/2017 13:30:00 MT2429 MARITIEME MARKTEN EN OPERATIES T2 HerTentamen LR-Collegezaal H 27 januari 13:30:00 16:30:00

 

Week: 5 2017
  Code Naam Locatie(s) Datum Starttijd Eindtijd  
30/01/2017 09:00:00 SC42015 Control Theory Hertentamen LR-Collegezaal J 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 AE1130-I Statics - Resit DW-Tentamenzaal 2 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 WB1633-15 3D-Modelleren - OWS, Materiaalk., Vervaardigen Tentamen Sportcent Hall 1,Sportcent Hall 2 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 AE4870A Rocket Motion - Resit LR-Collegezaal H,LR-Collegezaal G 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 AE4316 Aerospace Human-Machine Systems - Exam LR-Collegezaal F,LR-Collegezaal E 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 AR1R025 Tentamen AR1R025 CT-Instructiezaal 0.96 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 TW1090 Inleiding programmeren - PC tentamen IO-PC hall 1 (ENTER),IO-PC hall 2 (CTRL),IO-PC hall 3 (SHIFT) 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 TI1106M Calculus - tentamen 2C-Zaal 2,2C-Zaal 1 30 januari 09:00:00 11:00:00
30/01/2017 09:00:00 IN4150 Distributed Algorithms - exam CT-Instructiezaal 1.98 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 TB112B Systeemmodellering 1 - tentamen DW-Tentamenzaal 1 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 ME45000 Advanced Heat Transfer hertent TN-Tentamenzaal 4.25 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 MT44045 Introduction to Ship and Offshore Hydromechanics HerTentamen CT-Instructiezaal 4.98 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 09:00:00 EE4520 Analog CMOS design I - exam CT-Instructiezaal 3.02 30 januari 09:00:00 12:00:00
30/01/2017 13:30:00 CTB2210 Constructiemechanica 3 tentamen DW-Tentamenzaal 1,DW-Tentamenzaal 2 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 TN2211 Elektronische instrumentatie - Tentamen 2C-Zaal 2 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 AESB2230 Sedimentology & Reservoir Geology tentamen CT-Instructiezaal 2.02,CT-Instructiezaal 3.02,CT-Instructiezaal 4.02 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 WI2180LR-II Probability and Statistics - Resit 2C-Zaal 1 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 MOT1532 High-Tech Marketing - exam CT-Instructiezaal 3.99,CT-Instructiezaal 4.98,CT-Instructiezaal 4.99 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 ET4283 Advanced Digital image processing - exam FelS-Instructiezaal 5,FelS-Instructiezaal 6 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 ET4119 Electronic Power Conversion - exam DW-Instructiezaal 1 (140 1verd),DW-Instructiezaal 2 (150 1verd) 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 TI2736-B Big Data Processing - exam CT-Instructiezaal 2.98,CT-Instructiezaal 2.99,CT-Instructiezaal 3.98 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 TI2726-B Embedded Software - exam DW-Instructiezaal 3 (160 1verd),DW-Instructiezaal 4 (170 1verd) 30 januari 13:30:00 15:00:00
30/01/2017 13:30:00 TB222A Bestuur en recht 2 - digital exam IO-PC hall 1 (ENTER),IO-PC hall 2 (CTRL),IO-PC hall 3 (SHIFT) 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 CIE4345 River Engineering tentamen LR-Collegezaal J,LR-Collegezaal K 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 CIE5122 Capita Selecta Steel and Aluminium Structures tentamen EWI-Lecture hall F,EWI-Lecture hall G 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 AES1890 Sedimentary Systems tentamen CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 WM0353TU Climate Ethics - exam TBM-Instructiezaal B 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 WB2540 STROMING EN WARMTE Stromingsleer T2 Tentamen CT-Collegezaal A,Sportcent Hall 1,Sportcent Hall 2 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 MT2431 GEOMETRIE EN STABILITEIT 2 - T2 Tentamen TN-Tentamenzaal 4.25 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 OE44110 Sub Sea Engineering Tentamen CT-Instructiezaal 0.96 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 SEN1211/SPM4530 Agent-Based Modeling of Complex Energy - exam (geen ondersteuning digital exams nodig) kamer B1.470 TBM-Computerzaal B 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 13:30:00 SEN1221/SPM4612 Statistical Analysis of Choice Behaviour - exam LR-Collegezaal E,LR-Collegezaal F,LR-Collegezaal G,LR-Collegezaal H 30 januari 13:30:00 16:30:00
30/01/2017 18:30:00 AE3512 Asset Management - Exam CT-Instructiezaal 1.98 30 januari 18:30:00 21:30:00
30/01/2017 18:30:00 WM0631TU Finance for Entrepreneurs - exam DW-Tentamenzaal 2 30 januari 18:30:00 21:30:00
30/01/2017 18:30:00 TN2054 Elektromagnetisme - Hertentamen DW-Tentamenzaal 1 30 januari 18:30:00 21:30:00
30/01/2017 18:30:00 SPM9448 Methods for Risk Analysis and Management - exam CT-Instructiezaal 3.98,CT-Instructiezaal 3.99 30 januari 18:30:00 21:30:00
31/01/2017 09:00:00 NB2061 Differential equations - Hertentamen CT-Instructiezaal 2.98 31 januari 09:00:00 12:00:00
31/01/2017 09:00:00 AE4301 Automatic Flight Control Systems Design - Resit LR-Collegezaal J 31 januari 09:00:00 12:00:00
31/01/2017 09:00:00 AESB1210-15 Mathematics 2 tentamen TN-Tentamenzaal 4.25 31 januari 09:00:00 12:00:00
31/01/2017 09:00:00 CTB1001-16 Analyse module 1 tentamen DW-Tentamenzaal 2 31 januari 09:00:00 11:00:00
31/01/2017 09:00:00 EE1M21 Lineaire Algebra en Analyse B - deeltentamen 2 2C-Zaal 1 31 januari 09:00:00 11:00:00
31/01/2017 09:00:00 TB132A Lineaire algebra & differentiaalvergelijkingen - tentamen Sportcent Hall 1 31 januari 09:00:00 11:00:00
31/01/2017 09:00:00 SET3667 General Chemistry and Process Technology - exam 2C-Zaal 2 31 januari 09:00:00 12:00:00
31/01/2017 09:00:00 MS43005 Structure and Properties of Materials Tentamen deel 2 CT-Instructiezaal 3.98 31 januari 09:00:00 12:00:00
31/01/2017 09:00:00 SC42055 Optimization in Systems and Control hertent CT-Instructiezaal 0.96,CT-Instructiezaal 1.96 31 januari 09:00:00 12:00:00
31/01/2017 09:00:00 ME46000 Nonlinear Mechanics tent DW-Tentamenzaal 1 31 januari 09:00:00 12:00:00
31/01/2017 13:30:00 AES1800 Exploration Geology tentamen CT-Instructiezaal 0.96 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 AE1110-II Introduction to Aerospace Engineering II - Exam DW-Tentamenzaal 1,DW-Tentamenzaal 2 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 AESB2220-16 Chemical Thermodynamics tentamen 2C-Zaal 2 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 AP3032 G Continuum Physics - Tentamen LR-Collegezaal E,LR-Collegezaal F 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 LB2763 Microbiële Fysiologie - Hertentamen TN-Tentamenzaal 4.25 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 ET4117 Electrical machines and drives - exam CT-Instructiezaal 2.98,CT-Instructiezaal 2.99 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 WI4430 Martingales, Brownian motion, and Stochastic Processes - exam LR-Collegezaal J 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 NB2011 Thermodynamics and Transport - Hertentamen IO-Bernd Schierbeek 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 TI2726-A Digital systems - re-exam (open E-book) LR-Computerzaal 007 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 CIE4760 Assessment of transport infrastructure and systems tentamen CT-Instructiezaal 1.98 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 CIE4325 Ocean Waves tentamen Sportcent Hall 1 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 WM0903TU Technology and Global Development - exam DW-Instructiezaal 1 (140 1verd),DW-Instructiezaal 2 (150 1verd) 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 IO2040-13 Industriele productie - Tentamen IO-PC hall 1 (ENTER),IO-PC hall 2 (CTRL),IO-PC hall 3 (SHIFT),TBM-Computerzaal B 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 MT2430 WEERSTAND, VOORTSTUWING EN AANDRIJVING 2 - T5 Tentamen 2C-Zaal 1 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 13:30:00 SEN1521/SPM4520 Electricity and Gas - exam CT-Computerzaal 0.20 31 januari 13:30:00 16:30:00
31/01/2017 18:30:00 WI1708TH2 WI1708TH2 Analyse 2 - tentamen DW-Tentamenzaal 1 31 januari 18:30:00 20:30:00
31/01/2017 18:30:00 WM0926TU Managing Start-Ups - digital exam CT-Computerzaal 0.20 31 januari 18:30:00 21:30:00
31/01/2017 18:30:00 ET3051TU Electronic Power Conversion - exam CT-Instructiezaal 2.98,CT-Instructiezaal 2.99 31 januari 18:30:00 21:30:00
31/01/2017 18:30:00 IN4303 Compiler Construction - exam (digital) IO-PC hall 3 (SHIFT) 31 januari 18:30:00 21:30:00
31/01/2017 18:30:00 WI3417TU Introduction to Mathematical Finance - exam DW-Tentamenzaal 2 31 januari 18:30:00 21:30:00
31/01/2017 18:30:00 CT3361 Stedelijke planning en transportnetwerken tentamen CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 31 januari 18:30:00 21:30:00
31/01/2017 18:30:00 CT3270-15 Bend and Break Tensegrity tentamen CT-Instructiezaal 4.98 31 januari 18:30:00 21:30:00
31/01/2017 18:30:00 BM41065 Medical Technology I & Health Care Systems exam IO-PC hall 1 (ENTER),IO-PC hall 2 (CTRL) 31 januari 18:30:00 21:30:00
01/02/2017 09:00:00 SPM9717 Economics & Finance - exam CT-Instructiezaal 1.96 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 WB1631-15 Sterkteleer Tentamen DW-Tentamenzaal 2,Sportcent Hall 1,Sportcent Hall 2 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 AE4874-I Astrodynamics I - Resit LR-Collegezaal K 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 AESB1110-15 Mathematics 1 tentamen CT-Instructiezaal 3.98 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 EE4C05 Electromagnetics - re-exam CT-Instructiezaal 0.96 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 WI1400TN D2 Analyse TNW deel 2 - Groep 1+2+3 - Deeltentamen 2 2C-Zaal 1 1 februari 09:00:00 11:00:00
01/02/2017 09:00:00 WI4051TU Introduction to Operations Research exam LR-Collegezaal J 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 NB1140 Physics 1A - Tentamen 2C-Zaal 2 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 IN4086 Data Visualization - exam TN-Tentamenzaal 4.25 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 ME41100 Vehicle Dynamics Tentamen CT-Instructiezaal 1.98 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 09:00:00 CH4011MS Polymer Science Tentamen IO-Bernd Schierbeek 1 februari 09:00:00 12:00:00
01/02/2017 13:30:00 AP3261 D Mesoscopic Physics - Tentamen LR-Collegezaal J 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 AE2111-II Aerospace Design and Systems Engineering Elements II - Resit LR-Collegezaal K 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 AE4447 Aircraft Performance Optimization - Exam DW-Tentamenzaal 1 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 MOT1421 Economic Foundations - exam Sportcent Hall 2 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 AESB2140 Geophysical Methods for Subsurface Characterization tentamen CT-Instructiezaal 0.96 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 ET4358 Wireless Communications - exam CT-Instructiezaal 3.98,CT-Instructiezaal 3.99 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 EE2M21 Lineaire Algebra en Differentiaalvergelijkingen - deeltentamen 2 2C-Zaal 2 1 februari 13:30:00 15:30:00
01/02/2017 13:30:00 TN2545 Systemen en signalen - Tentamen Sportcent Hall 1 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 TI2306 Algorithm Design DW-Tentamenzaal 2 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 SET3676 Thermodynamics of Renewable Energy Systems - exam IO-Bernd Schierbeek 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 CIE4115 Steel structures 2 tentamen CT-Instructiezaal 1.96,CT-Instructiezaal 1.98 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 CME2300 Financial Engineering tentamen 2C-Zaal 1 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 AES1920 Geostatistics tentamen CT-Instructiezaal 2.02 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 ME44100 Dynamics of Material and Equipment Interaction Tentamen CT instructiezaal 4.98,CT instructiezaal 4.99 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 13:30:00 ME41065 System Identification and Parameter Estimation Tentamen TN-Tentamenzaal 4.25 1 februari 13:30:00 16:30:00
01/02/2017 18:30:00 WI1909TH WI1909TH Differentiaalvergelijkingen - tentamen DW-Tentamenzaal 2 1 februari 18:30:00 20:30:00
01/02/2017 18:30:00 EE3310TU/EE8020 EE3310TU_ EE8020 Telecommunication Techniques - Re-exam CT-Instructiezaal 1.96 1 februari 18:30:00 21:30:00
01/02/2017 18:30:00 WM0713TU Technology and law - exam CT-Instructiezaal 1.98 1 februari 18:30:00 21:30:00
01/02/2017 18:30:00 IO2020-15 Product Dynamics - Hertentamen IO-PC hall 1 (ENTER),IO-PC hall 2 (CTRL) 1 februari 18:30:00 21:30:00